Rezerwacja

Sesja noworodkowa ma to do siebie, że nie da się z większym wyprzedzeniem ustalić konkretnego jej terminu. Warto jednak już wcześniej o niej pomyśleć i zapisać się 2 miesiące przed porodem. Dzięki temu masz pewność, że gdy przyjdzie wyczekiwany czas, znajdziemy dogodny, wolny dzień. Kiedy już Twój maluszek przyjdzie na świat, wówczas zadzwoń do mnie jak najszybciej, bo…

sesje noworodkowe wrocław
zdjęcia noworodkowe

Najlepszy czas na sesję

…czasu od porodu mamy niewiele. Noworodkową sesję zdjęciową wykonujemy bowiem między 5 a 14 dniem życia dziecka. W tym czasie śpi ono słodko przez większość dnia i samo układa się w najsłodsze pozycje świata. W końcu tak robiło jeszcze kilka dni temu, w brzuchu mamy.

Sesja noworodkowa u klienta

Sesję noworodkową wykonujemy u klienta, bez konieczności przewożenia okruszka w inne miejsce. Dzięki temu, niczym nie niepokojony, będzie sobie spokojnie toczył swoje błogie życie, a my uchwycimy to na fotografiach. Wszystko co potrzebne do sesji, przywieziemy ze sobą.

fotografia dziecięca
fotografia-wroclaw

Czas trwania sesji noworodkowej

Sesja noworodkowa trwa tyle ile trzeba. Najczęściej jest to 2-3 h, jednak nie ma żadnego pośpiechu. Wszystko musi przebiegać w sposób naturalny. Nieoczekiwane sytuacje, problemy z zaśnięciem itp itd mogą się zdarzyć i absolutnie się nimi nie przejmujemy. Najważniejszy jest maluszek i jego komfort, dlatego nie szczędzimy czasu na przytulanie, całowanie, śpiewanie itd.

Jak się przygotować?

Jako, że nasza sesja będzie przeprowadzona w Twoim domu, wszystko co potrzebne będziesz miała/miał pod ręką. Ważne, aby na czas samej sesji nagrzać pomieszczenie, aby dziecku było ciepło na golasa. Jeśli planujesz również zdjęcia rodzinne, pomyśl wraz ze swoją drugą połową jak się ubierzecie. Dobrze wyglądają rodzice, którzy są ubrani podobnie, najlepiej w jasne barwy.

fotografia noworodkowa
zdjecia-noworodkowe-wroclaw

Dodatkowe informacje

Czas oczekiwania na zdjęcia to od 7 dni do miesiąca. Warto zapoznać się z zakładką oferta, z której dowiesz się w jakiej formie możesz otrzymać fotografie.