Rodzinne sesje zdjęciowe w mieście Wrocław

Wspólne, rodzinne zdjęcia są idealną pamiątką na długie lata. W związku z popularnością fotografii, coraz większa liczba rodziców decyduje się na zamówienie rodzinnej sesji zdjęciowej we Wrocławiu. Zdjęcia w formie cyfrowej oraz odbitki, są różne – idealnie nadadzą się do umieszczenia ich w albumie, w ramce lub na ścianie w salonie.

Sesja rodzinna trwa 2 godziny. Przed jej rozpoczęciem, można wybrać kilka stylizacji, w które będą się Państwo ubierać podczas sesji. Wszystkie szczegóły dotyczące sesji (miejsca, aranżacji i ubrań), uzgadniane są na długo przed jej wykonaniem. Najczęściej, rodzice ubierają się w te same kolory. Starannie dobieramy tło, by oddać charakter wspólnie przeżywanych chwil z dziećmi. Każda sesja rodzinna we Wrocławiu jest wykonywana w bezpieczny i komfortowy sposób dla maluszka.
W zależności od pory roku i pogody, sesje rodzinne można wykonać w domowym zaciszu lub w plenerze. Zajmujemy się przygotowaniem odpowiednich aranżacji, które nadadzą charakter całej sesji zdjęciowej.

Plenerowe sesje zdjęciowe dla Twojej rodziny

Rodzinna sesja zdjęciowa we Wrocławiu to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich jej członków. Pomysłowe i kreatywne aranżacje zapewnią pamiątkę w postaci zdjęć na długie lata. Często, rodzinne sesje liczą trzy osoby – rodziców i niemowlę. Oferujemy wykonanie sesji wraz z udziałem starszych dzieci. Dzieci podczas sesji mogą liczyć na moją cierpliwość oraz potrzebne przerwy. Czas sesji rodzinnej jest długi ze względu na indywidualne potrzeby dzieci.

Zapewniamy dojazd do domu klienta – zapewnia to komfort całej rodzinie. Wszyscy uczestnicy sesji nie są bowiem narażeni na zmęczenie podróżą. Sesje rodzinne we Wrocławiu przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze.