Czas wyczekiwania na Maleństwo jest czasem wyjątkowym dla każdej kobiety. Warto taką pamiątkę uwiecznić na zdjęciach. Sesję ciążową najlepiej wykonać w 7 lub 8 miesiącu, kiedy brzuszek jest zaokrąglony, a przyszła mama czuje się dobrze, ma siłę i energię do pozowania przed obiektywem. Taka sesja ciążowa jest idealnym prezentem i pamiątką na lata. Zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć ciążowych.

Sesja zdjęciowa przyszłej mamy jest szczególnie oryginalnym pomysłem na uwiecznienie okresu ciąży. Wspólne szczęście, jakim jest maluszek, to powód do wykonania sesji ciążowej. Najczęściej, zdjęcia wykonuje się pod koniec ciąży, czyli w 7 lub 8 miesiącu, gdy brzuszek jest szczególnie duży.

Z racji tego, iż coraz więcej osób korzysta z usług profesjonalnego fotografa, sesje ciążowe we Wrocławiu są coraz bardziej atrakcyjne. Widoczny brzuszek zwiastuje narodziny dziecka. Sesja ciążowa stanowi więc idealny sposób na wyrażenie szczęścia, którego powodem jest przyszły członek rodziny.

Fotografia ciążowa Wrocław

Zadaniem dobrego fotografa jest przygotowanie przyszłej mamy (lub pary) do sesji. Sesje ciążowe w mieście Wrocław są wykonywane w przyjemnej atmosferze. Doświadczenie i wiedza fotografa pozwalają na przeprowadzenie sesji ciążowej w taki sposób, by nie zmęczyć młodej mamy. W zależności od pory roku, sesje ciążowe we Wrocławiu są wykonywane w plenerze lub w warunkach domowych.

Sesja ciążowa we Wrocławiu obejmuje kilka stylizacji – dzięki temu, mama może się prezentować przed obiektywem w różnych sukienkach lub ubraniach ciążowych. Taka możliwość pozwala młodym rodzicom uzyskać wiele różnych zdjęć z niezapomnianego czasu w ich życiu.

Czas trwania sesji ciążowej to dwie godziny. Jest to optymalny czas na wykonanie aranżacji i zdjęć. Na miejscu, od razu przystępujemy do działania. Sesja ciążowa jest poprzedzona ustaleniami szczegółów między fotografem a przyszłymi rodzicami. Każda sesja ciążowa we Wrocławiu jest przeprowadzana w sposób bezpieczny i komfortowy.