Od kilku lat, coraz częściej wykonywane są sesje noworodkowe. Najmłodsze dzieci, które dopiero przyszły na świat, można szybko umówić na sesję. Termin porodu co prawda jest ruchomy, jednak umawiając się na kilka tygodni przed, można bez problemu zarezerwować konkretny dzień już po porodzie.

Sesje noworodkowe są szczególnie urocze. Maluszki układają się w naturalne pozycje, jakie jeszcze niedawno przybierały w brzuchu mamy. Poza tym, przez pierwsze kilka tygodni życia, noworodki prawie przez cały czas słodko śpią i mało płaczą. Przygotowujemy aranżacje, w których fotografujemy maleństwo.

Sesje zdjęciowe noworodków

Fotografia noworodkowa we Wrocławiu nie męczy maluszka – odbywa się w spokojnej i miłej atmosferze. Dodatkowo sesje są komfortowe – gwarantujemy dojazd do domu klienta, przez co dziecko nie jest narażone na stres czy zmęczenie związane z podróżą. W związku z dojazdem, wszystkie ubranka i akcesoria (kocyki, zabawki) są już na miejscu.

SW odróżnieniu od innych rodzajów sesji, fotografia noworodkowa trwa do 3 godzin. Jest to związane z jej specyfiką – malutkie dzieci mogą zgłodnieć, wybudzić się ze snu lub być niespokojne. Przed sesją należy jedynie zadbać o to, by pomieszczenie było odpowiednio ogrzane.

Sesja noworodkowa we Wrocławiu zapewni Państwu miłe pamiątki w postaci uroczych zdjęć maluszka.